Комедія "Дитина б все змінила..."

17 серпня 2018, 19:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Шановні друзі ! Автори вистави, разом із її героями пропонують вам поринути у роздуми про те, що заважає зберегти любов і гармонію у сімейних відносинах.
 
   Вистава «Дитина б все змінила», за твором Маріен Голомес, у інсценівці Аліни Гродовської - це ексцентрична комедія у виконанні акторів Ніжинського академічного українського драматичного театру ім. М.Коцюбинського, де у легкій та дотепній формі висміюються численні жіночі та чоловічі страхи завдяки яким люди часто створюють для себе проблеми, як то кажуть «на рівному місці». Невинна «побрехенька» дружини, котра приховала від чоловіка, що вона снідала у ресторані з його товаришем, переростає у грандіозну брехню, яка може привести навіть до розлучення. Що робити, коли чоловік марить про дітей, а дружина тільки про розваги та безтурботне життя ? Подружжя все сильніше заплутується у тенети брехні , а всі намагання виправити ситуацію – тільки поглиблюють її. Перед героями вистави постає не просте завдання – зберегти гармонію сімейних відносин, що заснована не тільки  на коханні але в головному - на довірі. Чи вийде це у них ?  Про це можна дізнатися, переглянувши дану творчу роботу.
 
    Отож ми запрошуємо вас на перегляд нашої вистави, яка відбудеться у приміщенні Міського палацу культури – 17 серпня 2018 року. Початок о 19-й годині. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кременчук.

Комедія "Дитина б все змінила..." відбудеться 17 серпня 2018, 19:00, п’ятниця в МБК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+