Ты особенный. Кременчук

Ты особенный. Кременчук
Мюзикл для всієї родини «Ти особливий»
зачаровує Україну!
 
Всеукраїнський екстраординарний тур!
 
«Ти особливий» в 2018 році був показаний в 17 містах Центральної та Східної України. Весною 2019 року мають бути гастролі в Західну Україну і місто Київ.
А під час новорічних свят мюзикл знову буде показаний в Харкові!
 
Це буде оновлена версія вистави українською мовою.
 
«Я був практично на всіх шоу Діснейленду, але навіть у них немає нічого такого, як« Ти особливий »! Це щось дивовижне! »- режисер Карлос Алеман (США)
Команда творців популярних дитячих мюзиклів «Дзеркало», «Свято неслухняності», «В ніч на 32-е грудня» запропонувала дітям і батькам неймовірно захоплюючий, пізнавальний і, звичайно ж, розважальний спектакль!
 
Автори мюзиклу, створеного за мотивами оповідань американського письменника Макса ЛУКАДУ, закликають кожної людини пізнати свою унікальність. Тому що щасливими стають не завдяки своїм досягненням, накопиченим благ або похвали інших людей. Істинне стан радості можна знайти лише у виконанні свого призначення і в умінні будувати гармонійні відносини. Як дізнатися для чого ти народжений? Як бути собою, не ховаючись від всіх?
 
Відповість на ці питання історія про Майстра, який створив місто прекрасних дерев'яних чоловічків, дав їм все необхідне і подарував музичні інструменти, щоб вони, збираючись разом дружним оркестром, могли грати чудові мелодії. Але, в боротьбі за верховенство, чоловічки забули про все: про оркестр, про інструменти, і навіть про сам Майстрі. Тепер вони присвячують свій час спорах, хто ж з них краще. Вони навіть придумали «універсальний» спосіб: краще той, хто назбирає більше Зірок, які вони самі ж і роздають один одному. Ну, а вже якщо у кого-то вийшло щось не так, то отримай Пляма! Так вони і живуть - роздають зірки і плями. А іноді, маскуючи свої промахи, придумують нову моду, заради якої готові навіть пофарбувати власні носи зеленкою аби стати Великим чоловічків! Але є і ті, які очікують, коли все зміниться і оркестр знову заграє. Але станеться це?
 
«Супер !!!» - Людмила Сатишева (Київ), режисер-постановник проектів на каналах «СТБ» і «1 + 1»
 
Унікальність цього театрального проекту полягає в тому, що артистами, виконуючими всі ролі, співаючими всі пісні і танцюючими все хореографічні номери, є тільки діти, а авторами і постановниками вистави - досвідчені професіонали, які брали участь у великих творчих проектах в різних містах України та за її межами .
 
«Це можна привезти в будь-яке місто не тільки України, а й будь-яку точку земної кулі і всі будуть вражені. Діти не тільки відмінні танцюристи, а й прекрасні артисти і співаки - по-справжньому прожили історію, яку нам показали »- Алла Рехліцкая, заслужений працівник культури України, зав. кафедрою хореографії Херсонського державного університету.
 
На сцені тільки діти. Це учасники відомого українського дитячого колективу - за свою історію лауреата 332 міжнародних і національних конкурсів, тільки за останні три роки володаря 29 Гран-прі або головних призових місць на 21 фестивалі - народного художнього колективу ансамблю танцю «Щасливе дитинство» Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості. Але діти, які беруть участь у виставі, це не прості учасники цього видатного колективу, це його солісти, які освоїли досконало не тільки дитячу хореографію, а й володіють даром і майстерністю в сфері естрадного вокалу та акторської гри.
 
«Герої мюзиклу« Ти особливий »допомогли юним глядачам усвідомити свою унікальність і призначення в цьому світі» - Інтернет-журнал «NikLife» (Миколаїв)
 
За лаштунками дорослі! Це команда досвідчених талановитих професіоналів, які вклали в дітей свою майстерність: сценічна версія розроблена харків'янами заслуженим працівником культури України І. Галенко (продюсер мюзиклу) і М. Дрегановой (автор віршів і текстів); режисер-постановник - А. Євдокимова; композитори - А. Шух і А. Новиков; балетмейстери-постановники - Т. Гриненко, А. Цомая, В. Слєпцова; художник-сценограф Н. Насибулін; дизайнер по костюмах М. Мойсеєнко; постановник вокальних номерів Е. Яхно і багато інших - аранжувальники, звукорежисери, костюмери, гримери, художники по світлу, бутафори, оператори і відео-інженери. Переклад на українську Е. Несміян.
 
«Майстерність виконавців і постановників, синтез мистецтв і нові технології роблять мюзикл цікавим дітям і дорослим, режисерам і хореографам, досвідченим і простим глядачам! Це потрібно побачити! »- Галина Чайковська (Кропивницький), художній керівник ансамблю танцю« Росинка », заслужений працівник культури України, кавалер ордена« Княгині Ольги ».
 
Особливості мюзиклу «Ти особливий»:
- Панорамний відео-екран розміром з трьох-поверховий трьох-під'їзний будинок
- Спец-ефекти ЛАЗЕРНИХ і світло-динамічних установок
- ДІЯ вистави цікаво і для дітей, і для дорослих
- Танці РІЗНИХ СТИЛІВ у виконанні переможців багатьох фестивалів
- МУЗИКА і ПІСНІ талановитих композиторів у сучасному аранжуванні
- Костюми від КРЕАТИВНИХ дизайнерів
- захоплюючий сюжет про пригоди незвичайних чоловічків
 
«Дуже красивий спектакль, кожен актор викладається на 200%, чудові спец ефекти, багато музики, світла, танцю!» - Тетяна Рижкова (Кременчук), художній керівник театру «Гаммелах»
 
Це обов'язково потрібно побачити «наживо»!
 
«Особливі це ті, хто дарує радість іншім!» - Марія Горностай (Львів), художній керівник вокально-хореографічного ансамбю "Сонечко", заслужений працівник культури України
 
«Мюзикл« Ти особливий »- це просто приголомшлива робота !!! Спасибі за такий шедевр. Музика, танці, костюми, оформлення сцени, комп'ютерна графіка і нарешті самі юні актори - це справжнє свято !!! Я знаю що ця постановка подорожуватиме Україною. НЕ пропустіть!!! Мюзикл «Ти особливий», ви лучшие !!! »- Наталія Жуковська (Київ), керівник концертного відділу CBN.
 
«Такого спектаклю немає більше ні в кого в Україні. Я буду рекомендувати «Ти особливий» для перегляду всім! »- Анатолій Коротков, народний артист України, професор (Кропивницький)

Питання? Відповідь!
+