Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

QUEEN FOREVER

17 лютого 2017, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Впервые в Кременчуге!!! К 70-ти летию Фредди Меркьюри!!! Харди Оркестр и победитель шоу Х-фактор Виктор Романченко с грандиозной программой «Queen Forever». Самые известные и любимые песни великих британцев в 2 часовом концерте в авторских аранжировках. Ждем всех в ГДК 17 февраля в 19.00. Билеты в кассе БЦ Бульвар.

Шоу должно продолжаться!!!!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кременчук.

QUEEN FOREVER відбудеться 17 лютого 2017, 19:00, п’ятниця в МПК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.