У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр "Мо". Вистава "Станція"

23 червня 2022, 19:00, четвер
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЇ 24.02 ТА 25.02 ПЕРЕНЕСЕНО НА 23.06 19:00!
 
ПРЕМ’ЄРА ВИСТАВИ В ТЕАТРІ «МО»!
 
Фантастична комедія «СТАНЦІЯ» за п’єсою сучасного українського драматурга Олександра Вітра.
 
“Бійся своїх бажань, вони можуть здійснитися”!
 
Три незнайомі жінки опиняються на дивній Станції, де відбувається щось незвичайне: ні поїздів, ні пароплавів, ні літаків, але багато незрозумілого і нез'ясовного. Кожна з жінок має свої гріхи, проблеми та бажання. І саме тут їхні найпотаємніші бажання починають здійснюватися... Те, що відбувається, нагадує сон або ілюзію. Жінки стають заручницями цього привабливого місця. Чого насправді хоче жінка? І чи здійснення бажань зробить їх щасливими? 
 
Смішна, повчальна, філософська історія.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кременчук.

Театр "Мо". Вистава "Станція" відбудеться 23 червня 2022, 19:00, четвер в Театр Комедії "МО". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+