Tenors BEL'CANTO

6 жовтня 2018, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Нарешті дочекались!!! Відомі на весь світ «Tenors BEL'CANTO»в Кременчуці!!!

Солісти «TenorsBEL'CANTO» - це унікальний музичний організм, в якому кожен голос є доповненням трьох інших. Такоїгармонії і такого духовного єднання могли досягти тільки справжні таланти, яким вокальний дар дано від Бога.

У концертній програмі прозвучать популярні світові хіти, шедеври оперної музики, у виконанні золотих голосів «Tenors BEL'CANTO»

Квартет «Tenors BEL'CANTO» професійні співаки, лауреати Міжнародних конкурсів та фестивалів:

- Василь Понайда / соліст Львівської обласної філармонії / Тенор

- Роман Трохимук / соліст Львівського Національного театру опери і балету / Тенор

- Роман Антонюк / соліст Державної чоловічої капели ім. Л. Ревуцького, Київ / Баритон

- Тарас Глова / Національна музична академія, Львів / Тенор.

   Квартет «Tenors BEL'CANTO» виступає на знаменитих театральних сценах по всьому світу. Тенорів добре знають і люблять глядачі в Україні, Польщі, Румунії, Чехії, Болгарії, Македонії, Бельгії, Нідерландах, Німеччині, Великобританії, Іспанії, Франції, Угорщини, Австрії, Швейцарії, Італії, Північній Кореї, Боснії і Герцеговини.

   Кожного учасника цього колективу природа наділила голосом, неперевершеним  своєю красою і виразності. «Tenors BEL'CANTO» застосовують класичну техніку і віртуозність для інтерпретації романтичних пісень з популярного репертуару. Їх прекрасні оперні голоси зливаються в винятковій гармонії, звучать захоплююче і неповторно, будь-то виконання класичних партій або народних пісень.

   Квартет відрізняє емоційно-барвистий вокальний стиль, виразно-яскраве, відшліфоване сценічне виконання та акторська майстерність, яке принесе слухачам ні з чим незрівняне задоволення і дасть можливість насолодитися мистецтвом з великої літери!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кременчук.

Tenors BEL'CANTO відбудеться 6 жовтня 2018, 19:00, субота в МБК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+