Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ВІА «ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ»

6 березня 2019, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

6 березня ПК Кредмаш 19.00
 
Запрошуємо Вас на гала-концерт кращих пісень ВІА «Лейся, Песня!» - зроблено в Україні.
 
В даний проект по праву входять кращі пісні Золотої колекції естради XX століття, такі як: «Прощай», «Обручка», «Клен», «Де ж ти була», «Ось побачиш», «Хто тобі сказав», «Верба »,             «Пісенька про шевця» і багато інших.
 
У програмі гала-концерту безліч творів, які протягом багатьох років з успіхом звучать на концертних майданчиках. Неповторні голоси учасників ансамблю впізнавані вже не одним поколінням любителів гарної пісні.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кременчук.

ВІА «ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ» відбудеться 6 березня 2019, 19:00, середа в ДК Кредмаш. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+