Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Висоцький"

28 січня 2021, 19:00, четвер
У продажу залишилось 146 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 150 грн
Бронь На касу
72
години

Про подію

КИЇВСЬКИЙ ТЕАТР "КАСКАДЕР"
ТЕАТРАЛЬНА МАЙСТЕРНЯ
 
представляють
 
До дня Народження великого поета, музиканта та актора 
Музичний спектакль
 
 «Висоцький. Перерваний політ»
 
 
Володимир Семенович Висоцький поет, актор театру та кіно, романтик і хуліган, до цього часу є одним з найбільш популярних і улюблених виконавців авторської пісні.
 
28-го січня до Дня Народження Володимира Висоцького запрошуємо на музичний спектакль «Висоцький. Перерваний політ», присвячений генію.
 
Вистава зроблена за мотивами книги Марини Владі «Володимир або Перерваний політ», на сторінках якої Висоцький поставав таким, яким його знала тільки вона.
 
Марина Владі була дружиною і музою Володимира Висоцького. Епоха Марини Владі в житті Висоцького, це останні дванадцять років його життя: перша зустріч, зародження почуттів, любов, спільний побут, творчі пошуки, роки щастя і страждань, пісні та концерти, спектаклі та зйомки, поїздки по країні та подорожі за кордон, боротьба за випуск платівок і дотик до творчості Висоцького. А також трагічний відхід з життя легендарного поета та актора. Велика любов і коротке, хитке щастя.
 
Про ці роки, наповнені коханням, сварками та примиреннями, зустрічами та розставаннями, цей спектакль! І, звичайно, пісні! Чудові пісні Володимира Висоцького.
 
Режисер-постановник: Олександр Руденко

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кременчук.

Вистава "Висоцький" відбудеться 28 січня 2021, 19:00, четвер в ДК Кредмаш. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.