Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

BEAST Арія Tribute

30 травня 2021, 19:00, неділя
У продажу залишилось 228 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 150 грн
Бронь На касу
72
години

Про подію

Сьогодні, коли легендарна група «Арія» стоїть на порозі свого 30-річного ювілею(!), поява триб'ют-груп в її честь виправдано і заслужено її великим внеском в сучасну музику і її міжнародної(!) популярності.
 
Як ви пам'ятаєте, англійське слово tribute означає данину поваги.
 
Група «Герой асфальта» виконує кращі хіти «Арії» в версіях максимально близьких до оригіналу, проявляючи тим самим і повагу, і любов до творчості знаменитої команди.
Оригінальні «арійці» знають про існування триб'ют-бенду в їх честь і добре відгукуються про якість виконання свого репертуару своїми послідовниками.
А деякі фани «Героя асфальту» навіть дозволяють собі порівняння вокалістів на користь нашого «Героя».
Але давати абсолютні оцінки - справа невдячна.
 
Головне, що «Герой асфальта» дійсно виконує пісні «Арії» дуже якісно, технічно і емоційно.
 
На їхньому концерті забуваєш про формальне: хто автор цих пісень, хто був першим виконавцем і т.д., «Герой асфальта» грає heavy metal так, що ти повністю занурюєшся в атмосферу радісного музичного свята.
 
До зустрічі на концерті! Вечір буде гучним.
 
Хай буде з вами «Воля и разум»
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кременчук.

BEAST Арія Tribute відбудеться 30 травня 2021, 19:00, неділя в МПК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+