Вистава "Чарівні сабінянки"

27 листопада 2018, 19:00, вівторок
Перейти до вибору квитків
Відміна заходу
минула подія
Тривалість
02:00
З антрактом
16+
Українською мовою

Про подію

Л. Андреєв «Чарівні сабінянки»
Жанр – дуже несерйозна комедія
 
Вони сильні, дужі, непереможні. Вони… воїни, які щойно заснували Рим. Та попри всі звитяги  вони дуже самотні. Поруч живуть сабінянки -  молоді, граційні, звабливі, але  заміжні.  Отже римляни  відважуються на викрадення. Як розгортатимуться події? Це буде трагедія, драма,  комедія? Чи, навіть, дуже несерйозна комедія…

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кременчук.

Вистава "Чарівні сабінянки" відбудеться 27 листопада 2018, 19:00, вівторок в ДК Кредмаш. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+