El Puerto Flamenco

26 січня, 19:00, субота
Ціна: від 200 грн
Бронь На касу
72
години

Опис

26 січня, 19.00
м.Кременчук 
ПК. Кредмаш
El Puerto Flamenco 
Емоції, ритм, душа
Вистава фламенко
 
26 січня у м.Кременчук в ПК Кредмаш відбудеться вистава фламенко за участю українських артистів. Наше фламенко – це історії про те, що життя складне і прекрасне, про те, що ми любимо і втрачаємо. Це мистецтво, яке долає кордони та розмовляє мовою, яка не потребує перекладу. Відверте, захоплююче, провокаційне - фламенко не прагне подобатися. Може бути різним, але завжди говорить правду. Звертається просто до серця. Бентежить. Дає надію. Зігріває.
 
 
ТРИ ПРИЧИНИ ВІДВІДАТИ ПОДІЮ:
- Вистава El Puerto Flamenco – це сплав невимовного болю та шаленної радості життя, зрозумілий всім, незалежно від мови. Історії, які розповідає фламенко дуже прості. Але це історії про кожного з нас. 
 
- El Puerto Flamenco це вистава-подорож в розпечений світ мистецтва Іспанії. Якщо ви сумуєте за сонцем та прагнете яскравих емоцій – вам сюди.
 
- Ви любите музику, від якої перехоплює подих, танець, в якому біль і радість існують поруч? Цей вечір – ваш.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кременчук.

El Puerto Flamenco відбудеться 26 січня, 19:00, субота в ПК Кредмаш. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

+ Питання FaQ Відповідь