El Puerto Flamenco

26 січня 2019, 19:00, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

26 січня, 19.00
м.Кременчук 
ПК. Кредмаш
El Puerto Flamenco 
Емоції, ритм, душа
Вистава фламенко
 
26 січня у м.Кременчук в ПК Кредмаш відбудеться вистава фламенко за участю українських артистів. Наше фламенко – це історії про те, що життя складне і прекрасне, про те, що ми любимо і втрачаємо. Це мистецтво, яке долає кордони та розмовляє мовою, яка не потребує перекладу. Відверте, захоплююче, провокаційне - фламенко не прагне подобатися. Може бути різним, але завжди говорить правду. Звертається просто до серця. Бентежить. Дає надію. Зігріває.
 
 
ТРИ ПРИЧИНИ ВІДВІДАТИ ПОДІЮ:
- Вистава El Puerto Flamenco – це сплав невимовного болю та шаленної радості життя, зрозумілий всім, незалежно від мови. Історії, які розповідає фламенко дуже прості. Але це історії про кожного з нас. 
 
- El Puerto Flamenco це вистава-подорож в розпечений світ мистецтва Іспанії. Якщо ви сумуєте за сонцем та прагнете яскравих емоцій – вам сюди.
 
- Ви любите музику, від якої перехоплює подих, танець, в якому біль і радість існують поруч? Цей вечір – ваш.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кременчук.

El Puerto Flamenco відбудеться 26 січня 2019, 19:00, субота в ДК Кредмаш. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+