Григорий Лепс

23 квітня 2014, 19:00, середа
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Тысячам своих преданных поклонников великолепный певец представит новую концертную программу «Лабиринт», в которую вошли уже знакомые хиты исполнителя, а также его новые песни на всё те же вечные темы любви, верности, судьбы.

Невероятно яркая личность Григория Лепса привлекает к его творчеству миллионы. Особый, уникальный тембр его голоса пленяет и уносит далеко за грани реального.

Природный дар – это основа успеха непревзойдённого исполнителя, который в своё время начинал восхождение по музыкальному Олимпу, выступая в рок-клубах и сочинских ресторанах. Уже тогда на концертах молодого Григория Лепса не было свободных мест.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кременчук.

Григорий Лепс відбудеться 23 квітня 2014, 19:00, середа в МПК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+