Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Лісапетний батальйон

15 червня 2021, 19:00, вівторок
У продажу залишилось 92 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 200 грн
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 6 ЖОВТНЯ 2020 19:00 НА 15 ЧЕРВНЯ 2021 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають
Гурт «Лісапетний батальйон», немов ракета, увірвалася в український шоу-бізнес. Після перемоги в шоу «Україна має талант» веселих українських юних наречених полюбили в кожному куточку України. А їх пісні феєрично зайняли перші місця в хіт-парадах і звучать сьогодні з усіх боків. І старий, і молодий не втомлюється наспівувати такі хіти, як «Лісапед», «Сама файна», «Коза гасає по ріллі», «Машина звір», «Чоловіка Не боюся», «Ірен», «Везу з поля буряки». Кожна пісня групи - це справжнє театральне гумористичний номер, який незмінно зриває оплески глядачів.
 
Глядача чекає нова програма «Самі модні на селі».
 
Красунь з гурту «Лісапетний батальйон» називають не інакше, як секс-бомбами. І неодмінно хочуть з ними сфотографуватися. Артистки з радістю відгукуються, тому кожен концерт супроводжується фото- і автографсесії.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кременчук.

Лісапетний батальйон відбудеться 15 червня 2021, 19:00, вівторок в МПК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+