Слава Благов

3 березня 2019, 19:00, неділя
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:45
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Слава Благов - галантний і екстравагантний, з витонченим смаком сучасності, молодий і привабливий одесит, талановитий поет, композитор і співак, з уже певним стилем і напрямком в мистецтві підкорювати Серця Шанувальниць, відправляється в концертний тур в супроводі бенду, в живе виконання якого вносить своєрідний музичний колорит молодий і талановитий баяніст України - Володимир Войцеховський. Пісні талановитого виконавця багато хто чув на радіостанціях країни і в інтернеті, але часто слухачі не знають своїх кумирів в обличчя. Єдиний виконавець в Україні, чия пісня «Вулицями Висоцького» є надбанням всесвітньо-відомих музеїв ім. В.Висоцького в США і Польщі. Весільний хіт «Наречена», дуетну пісня з групою «Дюна» «Дорога додому», відома пісня в дуеті з Михайлом Гріцканом «Поворот», пісні «Золота», «Кохання», «Мама» і звичайно ж Прем'єра: Хіт цього року - «SUPERBLONDINKA».
 
Чекаємо Вас на концертах Слави Благова, де Ви отримаєте максимум позитивних емоцій і позитиву, слухаючи пісні, які співаються Серцем і Душею чарівного одесита!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кременчук.

Слава Благов відбудеться 3 березня 2019, 19:00, неділя в МБК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+